Ejpovice - Rožmitál 16:17 (8:7)

03.06.2018 14:09

V druhém zápase víkendového dvoukola II. ligy v národní házené už to Spartaku Rožmitál vyšlo! Po včerejší těsné prohře v Kyšicích se našim hráčům dnes dopoledne podařilo soupeře na jeho stadionu zmáknout takovým způsobem, že na to, ač na pátém místě v tabulce, dlouho nezapomene.

Ještě po prvních třiceti minutách Ejpovice nad námi vedli 8:7, v druhém poločase, kdy hráči sobě i divákům pěkně brnkali na nervy, se ale podařilo Rožmitalanům něco, na co domácí nebyli připraveni. Disciplinovanou taktickou hrou jsme je přehráli o dva góly a strhli tak vítězství v zápase na svoji stranu. Rožmitál tedy vyhrál v Ejpovicích 17:16 a odvezl si dva důležité body.

Naše sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, M. Hejra, J. Vondrášek - T. Fous, P. Šourek, J. Pazderník, J. Pičman, E. Trefný

Branky: P. Šourek 9, J. Pazderník 5 a J. Pičman 3 - za domácí: Klail 7, Stašek 4, Kugler 4 a Kalčík 1