Konečně vítězství

16.09.2018 18:14

Ve čtvrtém zápase II. ligy národní házené konečně Spartak Rožmitál zabodoval. Na domácím hřišti ve Starém Rožmitále porazil mužstvo Raspenavy 19:16 po poločase 10:7. Rožmitalané si budovali slibný náskok po celý první poločas, jako by tušili, že druhá půle už tak jednoduchá nebude. Však také skončila nerozhodně. Výsledkem udělali domácí domácímu publiku velkou radost a jasně naznačili, že první tři prohry jsou schopni rychle odčinit. Dnešní výhrou se Spartak odpoutal ode dna tabulky a teď už bude určitě jen stoupat vzhůru.

Naše sestava: M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, J. Stoklasa, J. Vondrášek - T. Fous, P. Šourek, J. Pičman, P. Melichar, R. Stöckl

Branky: P. Šourek 11, P. Melichar 4 a R. Stöckl 4 - za hosty: Dörfl 8, Hodovník 6 a Pilík 2

Ilustrační foto z utkání s Raspenavou předminulou sezonu, po níž hosté na rok sestoupili z II. ligy