Milan Hochmut obhájil prvenství

05.04.2015 12:40

AKTUALIZOVÁNO v 13.42 a 15.28 hod.

Milan Hochmut ze Starého Rožmitálu, člen místního Sboru dobrovolných hasičů, si vybojoval v silničním závodě na 10 km z Rožmitálu do Březnice už druhé vítězství. Poprvé tento populární závod, který se běžel již po padesáté deváté, vyhrál vloni v čase 33:08 min. Letos, 5. dubna 2015, zvítězil v čase ještě o 54 vteřin lepším. Deset kilometrů v chladném počasí a studeném větru tedy zdolal za 32 minut 14 vteřin.

Z celkových tří stovek startujících doběhl do cíle druhý Petr Minařík ze Zlína 42 vteřin za Hochmutem. V kategorii žen vyhrála Pavla Schorná v čase 34:12 minut.

Již na kopec před Pňovicemi Milan Hochmut vyběhl na prvním místě. Ostatní už na něj hodně ztráceli.

Na rovince k Zadnímu Poříčí, proti studenému severáku musel napnout všechny síly

Na stadion v Březnici vběhl sám a zcela osamocen vykroužil poslední kolečko na atletickém oválu

Slavné vítězství. Jen vavřínový věnec od pořadatelů chyběl. Snad příště.

V cíli Milana hned obklopili fotoreportéři ...