Blovice – Rožmitál 15:21 (10:9)

14.04.2013 20:49

Druhý zápas jarní části Oblastního přeboru Západočeského kraje jsme odehráli v Blovicích proti áčku místního Sokola 14. dubna 2013. Do desáté minuty jsme dotahovali jednobrankovou ztrátu, pak se ale situace obrátila a byli to domácí, kteří tahali za kratší konec.

Ve 22. minutě jsme se zvýšili náskok na rozdíl dvou branek a ve 26. minutě jsme vedli 9:7. Závěr poločasu nám ovšem nevyšel podle představ, v útoku jsme několikrát zbytečně ztratili míč, naše obrana inkasovala z rychlých brejků a poločas jsme tak prohráli 9:10.

Hned na začátku druhého poločasu jsme dvěma brankami otočili skóre v náš prospěch, Sokol Blovice ale v páté minutě vyrovnali na 11:11. To bylo na dalších dvanáct minut ze strany soupeře vše. Dlouho se nedokázal totiž prosadit přes naši obranu. Naopak náš útok to rozjel na plné obrátky, a tak jsme v 17. minutě už vedli 16:11. V jednadvacáté minutě jsme měli náskok sedmi branek. Nakonec jsme v utkání po dobrém výkonu zaslouženě zvítězili 21:15.

V Blovicích jsme tak zvítězili dvojnásobně vysokým rozdílem branek, než na podzim proti stejnému soupeři doma.

Sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, M. Hejra, J. Stoklasa, J. Vondrášek, Z. Sadílek - P. Melichar, R. Stöckl, J. Zemek, P. Šourek, J. Pičman

Branky: Šourek 11, Melichar 5, Pičman 3, Stöckl 2 - za domácí: Synáč P. 7, Synáč J. 4, Škala 4