Dobřív - Rožmitál 11:9 (6:9)

26.08.2012 22:23

V neděli 26. srpna 2012 jsme zahájili novou sezonu Oblastního přeboru západočeského kraje v národní házené na hřišti Dobříva. Museli jsme se obejít bez nejlepšího střelce uplynulého ročníku Petra Šourka a na hře našich útočníků to bylo znát. První branku jsme sice vstřelili my, soupeř však otočil a prohrávali jsme 1:3. Naši útočníci ztráceli míče špatnými přihrávkami a dvanáct minut se nedokázali prosadit. Naštěstí stejný osud potkal i útočníky Dobříva a nám se tak podařilo otočit a ve 22. minutě jsme vedli 4:3. V závěru poločasu se nám podařilo náš náskok navýšit a první poločas jsme vyhráli 9:6.
Druhý poločas nemá smysl žádný způsobem komentovat, naši útočníci nedokázali vstřelit ani jeden gól a utkání jsme tak prohráli 9:11
Sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, M. Hejra, J. Vondrášek, J. Stoklasa - P. Melichar, R. Stöckl, J. Pičman, J. Zemek
Branky: Melichar 4, Pičman 4, Stöckl 1 - za domácí: Vondrášek 5, Kraft 3, Duchoň 2, Šilhánek 1