Ejpovice B - Rožmitál 21:21 (9:10)

16.09.2012 16:28

V neděli 16. září 2012 jsme odehráli mistrovské utkání v Ejpovicích. Vstup do utkání vyšel lépe domácím, Ejpovice vedli 1:0 a 2:1. Od 5. do 13. minuty jsme šňůrou čtyř branek zápas otočili a vedli jsme 5:2. Pak ovšem přišel náš střelecký výpadek, naše obrana inkasovala z rychlých brejků a domácí snížili na rozdíl jediné branky. Až do konce poločasu jsme si udržovali jedno až dvoubrankový náskok. Pět sekund před koncem domácí snížili na poločasových 10:9 v náš prospěch.
Hned v úvodu druhého poločasu domácí vyrovnali na 10:10, nám se pak v páté minutě podařilo odskočit na 12:10. Naše obrana si však nedokázala poradit se střelami z velké vzdálenosti, a tak ve třinácté minutě bylo srovnáno 13:13. Po zbytek druhého poločasu jsme dotahovali jednobrankovou ztrátu. Vyrovnat se nám podařilo z trestného hodu nařízeného po vypršení hrací doby. Z Ejpovic si tak odvážíme bod za remízu 21:21.
Sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, M. Hejra, J. Vondrášek, J. Stoklasa - P. Melichar, R. Stöckl, J. Zemek, P. Šourek, J. Pičman
Branky: Šourek 9, Melichar 6, Stöckl 3, Pičman 3 - za domácí: Martínek 7, Langmajer 6, Klail 4, Lisko 3, Menc 1