Házenkáři přivezli z Dobříše bramborovou medaili

19.03.2017 19:29

Druholigoví národní házenkáři Spartaku Rožmitál se 19. března zúčastnili v Dobříši dvaatřicátého ročníku turnaje Jiřího Rambouska, který pořádala tělovýchovná jednota Stará Huť. Sedm týmů hrálo každý s každým, přičemž jeden zápas trval bez přestávky 20 minut.

S bilancí tří výher a tří proher skončil Spartak na čtvrtém místě, tedy stejně jako vloni. Turnaj bez ztráty bodu vyhrály Přeštice.

Prvním soupeřem rožmitálských hráčů byl domácí tým Staré Huti, kterému podlehli 8:10. V dalších dvou zápasech už dokázali zvítězit, nejdříve porazili KNH Spoje Praha 8:3 a poté TJ Avia Čakovice 6:4. Následovaly dvě prohry s prvoligovými celky. Nejprve prohráli se Sokolem Tymákov 6:10 a následně utrpěli porážku od tělovýchovné jednotě Přeštice 7:14. V poslední zápase porazili Sokol Kyšice 10:9.

Sestava Rožmitálu a branky: D. Sadílek - P. Blažek, D. Franěk, J. Vondrášek, M. Hejra - P. Šourek (11 branek), R. Stöckl (7 branek), J. Pičman (13 branek), J. Pazderník (14 branek)