Hráče obou týmů vyprovázel potlesk

08.07.2016 18:32

V rámci výcvikového tábora, který v těchto dnech absolvují nejlepší juniorky a junioři České republiky národní házené v Rožmitále p. Tř. se dnes (7. července 2016) uskutečnilo ve Starém Rožmitále přátelské utkání juniorů s domácím Spartakem.

Před velice slušnou návštěvou a za ještě slušnějšího počasí předvedly oba týmy rychlou a pohlednou hru, kterou diváci fandící oběma stranám často aplaudovali. Po celé utkání vedl Rožmitál o jednu až tři branky, pouze dvakrát, a to ve 23. a ve 46. minutě byl stav nerozhodný. Ke konci junioři náskok domácích dotáhli na výslednou remízu 22:22 po poločase 11:10.

Obě mužstva byla evidentně s výsledkem spokojena, protože byl nanejvýš spravedlivý. Připomeňme si, že před třemi lety při posledním soustředění juniorů, jsme dostali nakládačku 18:26 a někteří diváci už po poločase raději odcházeli do hospody. Tentokrát vydrželi všichni až do závěrečného hvizdu rozhodčího a odcházejícím hráčům tleskali ve stoje.

Naše sestava: D. Sadílek - P. Blažek, D. Franěk, Z. Sadílek, M. Hejra - J. Pičman, J. Zemek, R. Stöckl, P. Melichar, J. Pazderník

Branky: R. Stöckl 7, J. Pazderník 5, P. Melichar 4, J. Pičman 3 a J. Zemek 3 - za hosty: Fišer 9, Bárek 5, Hora 3, Smaha 2, Oberfranc 1, Bešta 1, Hora 1

První gól padl ve 4. minutě. Vstřelil jej Jiří Pičman a Rožmitál se ujal vedení.

Petr Šourek po vleklém zranění ještě nenastoupil. Bude tomu tak až při prvním ligovém utkání.