Jak pokračují naši hasiči v Brdské lize

09.08.2013 14:52

Na konci června jsme psali o úspěšném vstupu soutěžního mužstva SDH Starý Rožmitál do Brdské ligy. Po dvou kolech naši hasiči získali 21 bod a v celkové klasifikaci stanuli na pěkném čtvrtém místě.

V dalších kolech, ve kterých v červenci nastoupili, se jim už tolik nedařilo. Po vypuštěném závodu v Tochovicích se zúčastnili čtvrtého kola v Prostřední Lhotě, kde dosáhli času 16,24 sek. a skončili na osmém místě. Za něj dostali do celkové tabulky tři body. V dalším kole, které pořádal SDH Solopysky, skončili až desátí a zatím v posledním, sedmém kole organizovaném sborem v Líchovech, dokonce až třináctí. Takže za desáté místo brali jeden bod, a za to třinácté nic.

Do konce letošní Brdské ligy ještě zůstávají čtyři kola a naši borci jsou aktuálně ze 17 bodovaných mužstev na desátém místě s 25 body.

 Ze zbývajících kol nás bude nejvíce zajímat to ve Věšíně, které na zdejším hřišti pořádá v sobotu 17. srpna 2013 od 13 hodin SDH Buková. Tady se totiž může sejít spousta starorožmitálských příznivců požárního sportu a naše hasiče hlasitě podpořit.

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode