Jednou výhra, jednou prohra

03.10.2016 05:45

Soutěž mladších žáků v národní házené zdárně pokračuje kupředu a naše naděje už mají za sebou pět utkání. Nato, že krajskou soutěž hrají poprvé, si vedou velmi zdatně.

V prvním utkání vyhrály v Liticích, pak také v Nýřanech a jen doma podlehly Kyšicím.

O minulém víkendu se hrály ve Starém Rožmitále další dva zápasy. Nejdříve v pátek 30. září jsme hostili družstvo Tymákova, jež jsme porazili 7:6 po poločase 4:3. V neděli 2. října se k nám přijeli podívat mladší žáci z Božkova, a jak se říká – roznesli nás na kopytech. Nad našimi dětmi vyhráli 21:3 po poločase 11:1. Jak to vypadá, tak Božkov je velkým favoritem na celkové vítězství v přeboru.

Nejvíce branek v obou utkáních vsítila Míša Antalová. Tymákovu jich dala šest a Božkovu přidala ještě dvě. Jednu branku v utkání s Tymákovem přidala Denisa Brejchová a o jeden gól v zápase s Božkovem se zasloužil Pavel Metlička.

Oba víkendové duely jsme odehráli v sestavě: Martin Vaněk - Jakub Vaněk, Nora Vaňková, Tereza Drechslerová, Jakub Brejcha - Pavel Metlička, Denisa Brejchová, Michaela Antalová a Matouš Hrdina.