Konečně vítězství

02.10.2016 12:53

AKTUALIZOVÁNO v 18.48 hod.

Rožmitál přerušil šňůru pěti zápasů bez zisku bodu a v osmém kole 2. ligy národní házené porazil v neděli 2. října na domácí půdě mužstvo TJ Vřeskovice v utkání bohatém na branky 26:23 po poločase 15:10.

Z osmi zápasů tedy máme pět bodů a v tabulce jsme se zabydleli na desátém místě. Teď nás ovšem čekají tři utkání za sebou venku. Nejdříve zajíždíme 9. října do Raspenavy, o týden později do Všenic a podzimní část soutěže zakončíme o den později, 16. října v Záluží. Všechny týmy, s nimiž budeme hrát, se zatím pohybují v dolní části tabulky, Všenice jsou sedmé a Rapesnava se Zálužím dokonce ještě za námi. A tak jistě není nemožné, abychom ještě nějaký bodík do zimní přestávky nasbírali.

Podrobnosti z dnešního utkání s Vřeskovicemi a tabulku po osmém kole najdete v rubrice Házenkáři.

Konečně si naši hráči na soupeře pořádně vyšlápli. Ilustrační foto.