Kyšice B - Rožmitál 18:25 (9:16)

05.06.2016 22:44

AKTUALIZOVÁNO v 03.44 hodin

Potvrdit roli favorita a tím i stvrdit postup do II. ligy jsme odjížděli 5. června splnit k předposlednímu zápasu soutěže do Kyšic, kde jsme se utkali s místním B-týmem. V páté minutě zápasu jsme vedli 4:0, vstup do utkání nám tedy vyšel na výbornou. Následující minuty zápasu byly vyrovnané, ve 12. minutě byl stav 4:7. V 21. minutě jsme již vedli rozdílem sedmi branek 11:4. V následujících deseti minutách padlo na obou stranách pět branek, první poločas jsme tak vyhráli 16:9.

Začátek druhého poločasu nám nevyšel dle našich představ, domácím se podařilo v sedmé minutě snížit na rozdíl pěti branek, stav byl 13:18. Náš útok se sice přes obranu soupeře dokázal prosadit, chyběla však přesnost v zakončení. V následujících deseti minutách se situace zlepšila, náš útok opět začal střílet branky, v 17. minutě jsme vedli rozdílem osmi branek 21:13. Závěr zápasu byl už vyrovnaný, svůj náskok jsme si pohlídali až do konce zápasu a utkání jsme dovedli do vítězného konce. V Kyšicích jsme zvítězili 25:18 a po sedmi letech slavíme návrat do II. ligy.

Sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, J. Stoklasa, D. Franěk, J. Vondrášek, M. Hejra - J. Pičman, J. Zemek, R. Stöckl, P. Melichar, J. Pazderník

Branky: J. Pičman 11, R. Stöckl 7, P. Melichar 4, J. Zemek 2 a J. Pazderník 1 - za domácí: Cingroš 5, Johánek 4, Smaha 3, Huml 3, Suchý 3