Kyšice - Rožmitál 25:17 (12:12)

01.10.2012 20:09

V prvním poločase, který skončil nerozhodně 12:12,  jsme sehráli s Kyšicemi vyrovnanou partii. V jednu chvíli jsme se dokonce dokázali dostat do tříbrankového vedení.
Druhý poločas míváme tradičně slabší, což se projevilo i v tomto zápase. Navíc jsme měli handicap v tom, že jsme nemohli střídat hráče v obraně. Na začátku druhé půle jsme domácím ještě stačili do stavu 15:15. Poté se už projevila větší vyrovnanost soupeřova hráčského kádru. Od poloviny druhého poločasu byl domácí tým jasně lepší a zaslouženě zvítězil o osm gólů  25:17. Utkání se hrálo v neděli 30. září 2012.

Branky: Šourek 11, Melichar 5 a Stöckl 1 – za hosty: Petrák 14, Smola 7, Martínek 2, Šleis a Špičan po 1.

Sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - D. Franěk, M. Hejra, J. Stoklasa - P. Melichar, R. Stöckl, J. Zemek, P. Šourek, J. Pičman