Litice - Rožmitál 18:19 (7:9)

26.09.2015 21:22

V sobotu jsme jako vedoucí tým oblastního přeboru zajížděli v pátém kole na hřiště druhých Litic. První branku zápasu jsme vstřelili ve třetí minutě my, domácí z následného útoku vyrovnali. V páté minutě jsme dvěma brankami odskočili a vedli jsme 3:1. V deváté minutě jsme vedli už o tři góly 5:2. Domácí pak ale udělali změnu na postu brankáře, našim útočníkům se přestalo dařit a když si ani naše obrana nedokázala poradit s rychlými útoky domácích, tak se náš náskok postupně ztenčoval. Domácím se podařilo zápas vyrovnat ve 24. minutě, kdy byl stav 7:7. Naštěstí se nám v závěru poločasu podařilo vstřelit dvě branky a tím jsme první poločas vyhráli 9:7.

Úvod druhého poločasu byl vyrovnaný, když domácí snížili na jednobrankový rozdíl, vstřelili jsme branku i my a tak jsme si stále udržovali jedno až dvoubrankové vedení. Tento průběh vydržel až do osmnácté minuty, kdy jsme vedli 15:13. V následujících dvou minutách domácí třemi brankami v řadě stav utkání otočili a byli jsme to my, kdo musel dotahovat. Ve 26. minutě byl stav utkání vyrovnaný 18:18 a útočili jsme my. Dlouhé tři minuty trvající náš útok jsme zakončili brankou a minutu před koncem zápasu jsme vedli 19:18. Poslední pokus domácích zlikvidoval náš brankář dvacet sekund před koncem a náš útok zápas v útočné třetině dohrál.

Sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, J. Stoklasa, J. Vondrášek, M. Hejra - P. Šourek, P. Melichar, J. Zemek, J. Pičman, R. Stöckl

Branky: P. Šourek 8, P. Melichar 6 a R. Stöckl 5 - za domácí: Rojík 8, Vyoral 8 a Albl 2

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode