Litohlavy – Rožmitál 14:11 (8:6)

10.09.2017 19:08

Pravým opakem našeho včerejšího utkání ve Všenicích bylo dnešní utkání v Litohlavech, a to jak herně, gólově tak i výsledkově.  Pět (!) přihlížejících domácích příznivců nevidělo moc pohlednou házenou, oba týmy se v útoku těžko vyrovnávali s kluzkým povrchem i s kluzkým míčem. O poznání lépe se to ale dařilo domácím.

Vyrovnaný stav vydržel do osmé minuty, kdy se hrálo 2:2. Ve třinácté minutě vedli domácí o dvě branky, srovnat na 4:4 se nám podařilo v 18. minutě. Ve 20. minutě vedli domácí opět o dvě branky, srovnáno 6:6 bylo v 26. minutě. V závěru poločasu se domácí dokázali prosadit ještě dvakrát, my jsme žádný gól nevstřelili a tak jsme první poločas prohráli 6:8.

V průběhu druhého poločasu jsme sice několikrát snížili na rozdíl jedné branky, několikrát jsme i měli možnost utkání vyrovnat, bohužel se nám to ale nepodařilo. Domácí v úplném závěru zápasu přidali dvě branky a v zápase zvítězili tříbrankovým rozdílem 14:11.

Naše sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, J. Stoklasa, M. Hejra - P. Šourek, R. Stöckl, P. Melichar, J. Zemek, J. Pičman

Branky: P. Šourek 7, P. Melichar 3 a R. Stöckl 1 - za domácí: Šnajdr 7, Kozák 5, Synáč 2

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode