Málem jsme vítězství ztratili

10.10.2015 17:38

AKTUALIZOVÁNO v 19.42 a 21.15 hod.

V osmém kole Západočeského oblastního přeboru v národní házené hostil 10. října 2015 Spartak Rožmitál ve Starém Rožmitále béčko Přeštic. První poločas utkání vůbec nedokazoval, že hraje první s druhým. Za prvních třicet minut jsme soupeři nastříleli 11 branek a jen čtyři dostali. Takže výsledek první půle 11:4 naznačoval, že zápas se stane snadnou záležitostí domácího týmu.

Ale ouva! Za celých dvacet minut druhého poločasu jsme dokázali rozvlnit síť soupeřovy branky jen dvakrát, zato náš brankář lovil míč za svými zády pětkrát. Za stavu 13:9 jsme si logicky vyžádali oddechový čas. Poté jsme sice šest gólů přidali, ale soupeř nás opět ve střelbě předčil. Dal branek sedm. Nakonec jsme duel šťastně vyhráli 19:16 a udrželi si tak postavení na první příčce tabulky bez ztráty bodu. Nutno pochválit diváky; v nevlídném a sychravém podzimním počasí se jich sešel slušný počet.

Rožmitál nastoupil v sestavě: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, J. Stoklasa, J. Vondrášek, M. Hejra, D. Franěk - P. Šourek, J. Zemek, J. Pičman, R. Stöckl, P. Melichar

Rožmitálské branky vstřelili: P. Šourek 8, P. Melichar 7, R. Stöckl 3 a J. Pičman 1

Zítra v neděli nastupujeme ve 12.30 hodin v Nezvěsticích proti tamnímu béčku.

Podrobnosti z utkání naleznete v rubrice Házenkáři.