Mladší žáci dnes neměli svůj den

17.09.2017 18:22

AKTUALIZOVÁNO v 19.51 hod.

Dnes odpoledne nestačili mladší žáci Spartaku Rožmitál v krajském přeboru národní házené na družstvo Kyšic a doma ve Starém Rožmitále mu podlehli vysoko 4:25 po poločase 1:12. Ne, že by naše naděje hrály špatně, ale prostě – ač mohutně povzbuzovány početným publikem – neměly svůj den.

Utkání, které se v této věkové kategorii hraje dvakrát 25 minut, se naštěstí vešlo mezi dva lijáky, takže rodiče mohou být bez starosti, že by se jejich ratolesti nachladily. Jediným kazem zápasu bylo kouřmo, které část duelu doprovázelo díky pálení mokrého listí či čeho v Ruslandu.

Naše sestava: M. Trefný, L. Přígrodský - Brejcha J., Kropáčková K., Vaňková N., Drechslerová T., Černovská J., Hejrová A. - Hrdina M., Vaněk J., Karlíková K., Brejchová D., Metlička P., Jeníček P., Feltová B.

Branky: P. Jeníček 3, M. Hrdina 1 - za hosty: Baumruk 12, Pech 8, Beneda 3, Voříšek 2