Mladší žáci i přes velkou snahu vyhráli jen jednou

20.01.2019 22:22

Dnes v neděli se mladší žáci oddílu národní házené Spartaku Rožmitál zúčastnili zimního halového poháru. Turnaj se hrál v hale v Plzni - Bolevci za účasti sedmi družstev. Systém byl každý s každým, hrací doba jednou 15 minut.

Vstup do turnaje byl ovšem tragický. V prvním zápase jsme podlehli Tymákovu 0:6, následovala prohra s týmem Nýřan 0:1. První branku se nám podařilo vstřelit až v našem třetím utkání, to ale pouze zmírnilo naši porážku 1:9 proti Kyšicím.

První a bohužel jediné vítězství na turnaji jsme zaznamenali proti Ejpovicím, které jsme porazili 3:2. Na závěr turnaje jsme ještě podlehli Litohlavům 1:8 a 2:6 Přešticím.

I přes spoustu inkasovaných branek zahrála dobře obrana a i brankář předvedl několik výborných zákroků. Špatný byl výkon útoku, víme aspoň, na čem máme zapracovat. I tak ale musíme za bojovnost všechny hráče pochválit.

Naše sestava a branky: Patrik Španihel - Pavel Metlička, Tomáš Horák, Matěj Trefný, Michal Mazánek, Lukáš Přígrodský - David Pospíšil (1 branka), Kryštof Karlík (1 branka), Tomáš Blažek (3 branky), Jonáš Brotánek, Adam Nass (2 branky. Trenéři Marek Hejra a Pavel Blažek.

 

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode