Mladší žáci vyhráli v Liticích

25.09.2016 21:33

Družstvo mladších žáků sehrálo 23. září mistrovský zápas v Liticích. V zápase dominovaly obranné řady a skvělé výkony předvedli i brankáři, zejména náš gólman Martin Vaněk přiváděl domácí útočníky k zoufalství. První gól zápasu vstřelili Rožmitálští po více než deseti minutách zápasu. Vedení jsme pak postupně zvyšovali a nakonec dovedli zápas do vítězného konce s výsledkem 6:3 po poločase 2:1..

Naše sestava: Martin Vaněk - Jakub Vaněk, Nora Vaňková, Tereza Drechslerová, Jakub Brejcha - Pavel Metlička, Denise Brejchová, Michaela Antalová, Matouš Hrdina

Branky: P. Metlička 3, M. Hrdina 2 a M. Antalová 1 - za domácí: Hejduk 2 a Švajarová 1

Příští dva mistrovské zápasy hrají naše naděje doma ve Starém Rožmitále: V pátek 30. září hostí od 17 hodin Tymákov a v neděli 2. října od 16 hodin Božkov.