Muži: Litice - Rožmitál 23:18 (12:7)

29.04.2019 09:15

Přestože se naši muži v druholigovém utkání národní házené včera v Liticích snažili, na soupeře bohužel nestačili. První poločas prohráli o pět branek a i když se v druhé půli vypjali k výbornému výkonu, náskok z prvních třiceti minut soupeři vystačil.

Spartak Rožmitál tedy v druhém jarním kole podlehl Liticím 18:23 po poločase 7:12. Rožmitálští zůstali v tabulce na osmém místě s osmi body, mužstvo Litic dvě jarní výhry katapultovaly ze sedmého místa až na čtvrté.

Naše sestava: D. Sadílek - P. Blažek, D. Franěk, J. Stoklasa, J. Vondrášek - P. Melichar, T. Fous, P. Šourek, R. Stöckl, J. Pazderník, J. Pičman

Branky: Šourek 9, Melichar 4, Pazderník 2, Stöckl 1, Pičman 1, Fous 1 - za domácí: Mizler 8, Pelech 8, Rojík 6, Kalabza 1