Muži: Most – Rožmitál 20:11 (15:7)

23.09.2018 20:52

Za nevlídného sychravého počasí nenavázali rožmitálští házenkáři na včerejší výborný výsledek ze Žatce a v šestém kole II. ligy národní házené podlehli dnes odpoledne v Mostě domácímu Baníku výrazným rozdílem 11:20 po poločase 7:15.

V druhé půli drželi Rožmitalané s pátým celkem tabulky vyrovnaný krok, ovšem to by se nesmělo hrát prvních třicet minut, kdy s mrholením přišla i prudká smršť v podobě domácích gólů. Rožmitálský Spartak neměl vůbec šanci na mosteckou kanonádu reagovat a v dešti našim útočníkům doslova zvlhl střelecký prach. Domácí borci duel v poklidu dohráli, neboť vysoký náskok z prvního poločasu jim dovoloval, aby si šetřili síly na další zápasy.

V tabulce má Most po šesti sehraných zápasech osm bodů, Rožmitál po pěti utkáních body čtyři. Příští dva zápasy hrajeme za týden v sobotu a neděli doma.

Naše sestava: M. Leiterman, D. Sadílek - P. Blažek, D. Franěk, J. Stoklasa - T. Fous, P. Šourek, J. Pičman, P. Melichar, J. Zemek

Branky: P. Melichar 4, P. Šourek 3 J. Pičman 2, Zámek 2