Muži: Tymákov B - Rožmitál 19:15 (9:4)

02.09.2019 19:00

V prvním kole nového ročníku II. ligy národní házené prohráli včera odpoledne hráči Spartaku Rožmitál v Tymákově s místním béčkem i přes zlepšený výkon v druhé části utkání 15:19, když v poločase už prohrávali 4:9.

V prvním poločase se Spartaku nedařila vůbec útočná hra. Špatná střelba, ale zejména nepřesné přihrávky byly hlavní příčinou toho, že Rožmitál za první poločas vstřelil pouze čtyři branky.

Druhá půle už byl z pohledu našeho útoku lepší. Problémy ale naopak měla naše obrana, která si nedokázala poradit ve hře jeden na jednoho. V průběhu poločasu jsme prohrávali až o sedm branek, ale právě zlepšenou hrou v útoku jsme dokázali náskok soupeře stáhnout. To ale znamenalo pouze zmírnění naší porážky.

Naše sestava: M. Leiterman, D. Sadílek - P. Blažek, J. Stoklasa, J. Vondrášek - P. Melichar, R. Stöckl, P. Šourek, J. Pazderník, J. Pičman, T. Fous

Branky: Pazderník 7, Šourek 3, Pičman 3, Fous 1, Stöckl 1 - Kroft 6, Kugler 5, Šmíd 3, Nový 2, Tlustý 2, Čechura 1