Národní házená: Ještě k utkání se Sokolem Dobřív

08.04.2013 06:06

Touto podrobnější zprávou se ještě vracíme k nedělnímu utkání proti Dobřívi. Vstup do utkání, do kterého jsme nastoupili v nových, slušivých dresech, vyšel lépe nám a v páté minutě jsme vedli už 3:1. Hostům se ovšem podařilo vyrovnat, nám se pak šňůrou čtyř branek podařilo získat vedení 7:3. Do konce poločasu jsme si pak udržovali pětibrankový náskok. Druhý poločas utkání, který začal za stavu 12:7, probíhal čistě v naší režii, hosté se nezmohli na téměř žádný odpor. V utkání jsme zvítězili rozdílem třídy 20:10.

Sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, M. Hejra, J. Stoklasa, J. Vondrášek - P. Melichar, R. Stöckl, J. Zemek, P. Šourek, J. Pazderník

Branky: Šourek 11, Stöckl 5, Pazderník 4. Za hosty: Kalivoda 8, Kraft 2. Rozhodčí: Zdeněk Hejl.

Vítězstvím se Rožmitál v tabulce posunul z pátého na čtvrté místo a na vedoucí Kyšice, jež prohrály v Tymákově, už ztrácí jen dva body.