Národní házená: Naši proti nejlepším juniorům v republice

02.07.2013 09:08

Po dvou letech se do Rožmitálu vrátil celostátní letní výcvikový tábor juniorů v národní házené. Od neděle 30. června do soboty 6. července 2013 je u nás na soustředění osmdesát nejlepších mladých hráčů národní házené z celé republiky.

Na obou hřištích – ve městě za školou a ve Starém Rožmitále, kde hraje svá utkání TJ Spartak Rožmitál – se bude nejen trénovat, ale i hrát. Sami jsme zvědavi v pátek 5. července na přátelský zápas právě mezi naším mužstvem, jež skončilo v posledním ročníku Oblastního přeboru Západočeského kraje na druhém místě, a celostátním juniorským výběrem. Utkání na hřišti ve Starém Rožmitále začíná v 17.30 hodin.

Sobotní dopoledne bude, rovněž ve Starém Rožmitále, patřit dvěma exhibičním utkáním Čechy – Morava. Zápas dívek začíná v 9.30 a juniorů o hodinu později.

Pro město Rožmitál i oddíl národní házené Spartaku je soustředění nejlepších juniorů a juniorek z celé České republiky obrovská pocta. V roce 2011 byl jejich pobyt bez chyby. Jistě tomu bude tak i letos. Ostatně proto se vracejí. Všichni Rožmitálští, kteří se na přípravě a realizaci soustředění podílejí, mají od nás už teď jedničku!

Čerstvě nalajnované hřiště na plácku ve Starém Rožmitále.

Junioři po úterním dopoledním tréninku.

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode