Národní házená: Nervy drásající drama skončilo bez vítěze

12.05.2013 12:41

Mistrovské utkání Oblastního přeboru Západočeského kraje mezi prvním Sokolem Kyšice a druhým Spartakem Rožmitál 12. května 2013 na hřišti ve Starém Rožmitále skončilo nerozhodně 18:18. Kyšice si tak v tabulce udržely před námi dvoubodový náskok

V utkání, které se hrálo ve vypjaté atmosféře, Rožmitálští po poločase prohrávali 8:11, ale v druhé půli dokázali třígólové manko nejen srovnat, ale dokonce se ujmout vedení o dvě branky. Ve strhujícím závěru, kdy padaly góly na obou stranách, se Kyšicím podařilo vyrovnat v poslední vteřině nastavení.

Zápas sledovala téměř stovka diváků, jež kromě neposečených žlutých pampelišek viděla i spoustu žlutých karet a jednu dokonce červenou. Podrobnější informace si přečtěte vlevo pod "Házenkáři".

Ze strhujícího utkání je několik desítek fotografií na facebooku. Tady jsou tři na ukázku:

Hráči obou mužstev dávali do hry od samého počátku ohromné nasazení.

V 27. minutě druhého poločasu dáváme sedmnáctou branku a zvyšujeme náskok na rozdíl dvou gólů.

Poslední vteřina utkání. Kyšice vyrovnávají na konečný stav 18:18.