Národní házená: Zbytečná ztráta bodů nás bude na jaře mrzet

26.08.2012 22:18

V neděli 26. srpna 2012 sehrál náš tým TJ Spartak Rožmitál první utkání nové sezony Oblastního přeboru západočeského kraje na hřišti nováčka soutěže Sokola Dobřív. Dobřívské mužstvo do oblastního přeboru postoupilo ze soutěže I. třídy, kterou v minulém ročníku vyhrálo pouze o jediný bod.

Naši chlapci při neúčasti nejlepšího střelce minulého ročníku Petra Šourka v zápase neuvěřitelně vypustili druhý poločas, kdy útočníci nedali ani jeden gól, což se patrně v moderní historii národní házené ve Starém Rožmitále ještě nestalo. První poločas jsme sice vyhráli 9:6, druhý však skončil 0:5. Konečné skóre tedy bylo 11:9 ve prospěch domácího Dobříva. Podrobnosti o tomto nepovedeném utkání, na které musejí naši borci co nejdříve zapomenout, najdete vlevo na liště pod „Házenkáři“.

Na domácím hřišti na plácku nastoupí Rožmitál k prvnímu utkání v neděli 2. srpna proti Blovicím.

Poznámka: Naši největší soupeři z minulého ročníku, kteří skončili na druhém místě před námi (Kyšice) a na čtvrtém za námi (Litice), v prvním kole na domácích hřištích vyhráli.