Národní házenkáři dnes slaví dobrý podzim

01.11.2014 06:55

S letošními podzimními výsledky Spartaku Rožmitál v Oblastním přeboru Západočeského kraje v národní házené jsou jistě všichni příznivci našeho týmu spokojeni. Z 22 možných bodů ztratili naši borci jen tři – prohrou s dosud suverénním béčkem Nýřan na jeho hřišti a remizou v nervy drásajícím duelu v Liticích, kdy jsme vyrovnali čtyři vteřiny před koncem.

Po podzimní části přeboru přezimujeme na krásném druhém místě tři body za celkem Nýřan, který soutěží prochází bez zádrhelu jak růžovou zahradou, a s náskokem čtyř bodů před třetími Liticemi.

Naše obrana zůstala ze všech dvanácti mužstev i po posledních utkáních jedenáctého kola nejlepší a dostala nejméně branek. Nutno však přiznat, že obrana Nýřan inkasovala jen jeden gól navíc. Nejproduktivnější útok měly Nýřany, pak Stupno a Litice. My jsme v počtu vstřelených branek skončili čtvrtí.

Čelo tabulky po podzimní části ročníku 2014/2015:

1. Nýřany B                11        11        0          0          268:165           22

2. ROŽMITÁL             11        9          1          1          219:164           19

3. Litice                    11        7          1          3          222:204           15

4. Stupno                  11        7          0          4          227:212           14

Dnes 1.listopadu 2014 slaví naši hráči společně s fanoušky dobrý podzim zabijačkou u Sobenského rybníka. Určitě zde bude vládnout spokojenost a bude i veselo. My k této slávě přidáme aspoň pár momentů z posledního utkání v Blovicích:

"Ty z toho Rožmitálu, jdi pryč, vůbec se mi nelíbíš!"

"To nevidíš, kam ti ukazuju, že máš běžet?"

"Jestli mi ten svůj parádní vohoz nedáš dobrovolně, tak tě z něj svlíknu!"

"Stejně tě přeperu!"

"Pane soudče, vždyť já ho jenom lechtám...

... a podívejte se, co na té zemi vyvádí!"

"To jste nevěděli, že u nás ve Staráku hrajeme vždycky v druhé půli fotbal?"

"Pane rozhodčí, neříkejte mi...

... že jsem fauloval!"

"To si piš!"

"Nemám tužku, jdu si pro ni."

"Musíme to předčasně ukončit. Kdo ví kam šel a už se stmívá, musíme ho jít hledat."

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode