Národní házenkáři nám dělají radost

07.09.2013 18:00

Ani ve třetím kole Oblastního přeboru Západočeského kraje v národní házené naši hráči TJ Spartak Rožmitál nezaklopýtli a porazili béčko Tymákova na jeho hřišti rozdílem třídy.

Je zajímavé sledovat vývoj zápasů s tímto mužstvem. Teď jsme v Tymákově zvítězili o deset (!) branek, na jaře – rovněž v Tymákově – o dva góly a vloni na podzim jsme se nechali od Tymákova o gól porazit, a to dokonce doma. Takže se naskýtá dvoje vysvětlení: a) buď je Tymákov měsíc od měsíce horší, nebo b) naše mužstvo měsíc od měsíce lepší. Věříme, že b) je správně.

Podrobnosti k zápasu v Tymákově, jenž jsme vyhráli 26:16 najdete na liště Házenkáři.

Další mistrovské utkání sehraje náš tým doma v neděli 8. září od 10.30 hodin s Příchovicemi. Tak přijďte fandit!

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode