Naši nedali svou kůži zadarmo

23.04.2017 12:34

AKTUALIZOVÁNO v 15.18 hod.

V prvním utkání jarní části druhé ligy v národní házené dnes prohráli hráči Spartaku Rožmitál na hřišti v Litohlavech o jednu branku 16:17 (6:10). Po prvním poločase sice naši ztráceli na soupeře čtyři góly, ale druhá půle – ta byla z naší strany jako tajfun. Kdyby zápas trval o dvě tři minutky déle, jistě by Rožmitalané výsledek obrátili ve svůj prospěch. Vždyť ve druhém poločase jsme soupeře jasně přestříleli.

Je nutné ocenit bojovnost našeho týmu, který i v tomto duelu dokázal, že v druhé nejvyšší soutěži není jako nováček žádným outsiderem a že se může směle postavit každému mužstvu.

Naše sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, J. Stoklasa, J. Vondrášek, M. Hejra - P. Šourek, R. Stöckl, J. Pičman, J. Pazderník, P. Melichar

Branky: P. Šourek 6, J. Pičman 4, J. Pazderník 3 a P. Melichar 3 - za domácí: Pelcl 9, Maršík 7 a Menc 1

Reportáž z utkání najdete v rubrice Házenkáři.