Naši vyhráli a mají plný bodový zisk

03.09.2017 12:16

AKTUALIZOVÁNO v 19.48 hod.

V napínavém a místy hodně rušném utkání dnes porazil Spartak Rožmitál na svém hřišti ve Starém Rožmitále nováčka soutěže TJ Plzeň-Litice 26:23 po poločase 16:12. Rožmitálští tak mají po dvou kolech 2. ligy plný počet bodů a v tabulce budou zcela určitě někde mezi prvním a čtvrtým místem.

Zápas byl od samého začátku velmi vyrovnaný. První branku vstřelili ve druhé minutě hosté, naši sice Petrem Šourkem vzápětí srovnali, ale jednogólové vedení si Litice udržovali až do 16. minuty, kdy jsme poprvé převážili skóre na svou stranu. Pak už jsme si udržovali stále dvou až čtyřgólový náskok, což nám vydrželo až do poslední desetiminutovky zápasu. Hostům se podařilo snížit a nervy u obou mužstev i diváků začaly pracovat naplno. V nervózním závěru jsme nakonec uhájili vítězství.

Reportáž z utkání najdete v rubrice Házenkáři, fotografie níže.