Nejmladší rožmitálští házenkáři a házenkářky dvakrát s bramborovou medailí

13.10.2019 08:06

Včera se konaly poslední letošní turnaje starších přípravek. Chlapci se představili ve skupině A, která svůj turnaj odehrála v Příchovicích. Děvčata odehrála turnaj skupiny B, jenž se konal v Plzni-Újezdě.

Děvčata vstoupila do turnaje výborně. Zvítězila v prvních dvou zápasech, nejprve porazila Přeštice C (4:0) a následně pak i Přeštice B (2:1). Následovaly ale dvě prážky. Nejprve od Božkova  (3:5), pak od Litohlav B (2:5). Dalšími dvěma výhrami v řadě, kdy porazila 7:3 Vřeskovice a 6:1 Újezd B, se děvčata vrátila do boje o postup. V posledním zápase turnaje ale podlehla Újezdu A 2:10. Na turnaji naše nejmladší házenkářky skončily na nepostupovém čtvrtém místě.

Chlapci do svého turnaje vstoupili taktéž dvěma výhrami. Na úvod porazili Dobřív 7:0 a Tymákov 7:5. Po porážce od Nezvěstic B (8:3), následovala opět dvě vítězství. Po přestřelce s domácími Příchovicemi (10:8) porazili Záluží 7:1. Litohlavům A jsme podlehli po divokém zápase 8:10. Porážka s Nezvěsticemi A 4:8 nás stála medailové umístění. Nic na to ani nezměnila výhra v posledním zápase nad Přešticemi A 11:6. Chlapci skončili těsně pod stupni vítězů, tedy jako děvčata, na čtvrtém místě.

Sestava a branky chlapců: R. Dražan - M. Blažek, T. Horák (10 branek), Martin Horák, Šimon Hrdina, Vašek Hudeček (9 branek), Patrik Metlička (31 branek), Vojta Trefný, Martin Kohel (2 branky). Trenéři Gabriela Horáková, Lucie Součková a Zdena Fraňková.

Sestava a branky děvčat: N. Konvičková - L. Beranová (13 branek), M. Šourková (3 branky), B. Matoušková (3 branky), J. Převrátilová (1 branka), T. Šoulejová (1 branka), T. Kašparová (1 branka), A. Pospíšilová, N. Meleková (1 branka). Trenéři Monika Šourková a Petr Šourek

 

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode