Nezvěstice B - Rožmitál 19:20 (12:11)

11.10.2015 20:03

Vyrovnané utkání se šťastným koncem pro nás. Tak by se dal stručně charakterizovat průběh našeho utkání 11. října 2015 v Nezvěsticích. Po celý první poločas si Nezvěstice udržovaly jedno až dvoubrankový náskok, který si vypracovaly hned v úvodu utkání. V sedmé minutě jsme prohrávali 1:3, v osmé minutě 2:5. V desáté minutě jsme dotáhli na rozdíl jedné branky, soupeř ale z následného útoku navýšil na rozdíl dvou gólů. Ve 14. minutě přišel náš první světlejší okamžik, když jsme alespoň vyrovnali na 6:6. Do konce poločasu dokázali Nezvěstičtí vstřelit o jednu branku víc než my a tak jsme první poločas prohráli 11:12.

Na začátku druhé půle jsme opět prohrávali o dvě branky. Jedno až dvoubrankovou ztrátu jsme dotahovali až do 22. minuty, kdy se nám podařilo srovnat na 17:17. Nezvěstice šly sice z následného protiútoku do vedení, my jsme ale dvěma brankami ve 24. a 26. minutě vývoj zápasu otočili. Domácí ve 28. minutě srovnali na 19:19, ale náš následný útok skončil také brankou a vedli jsme 20:19. Více jak minutu trvající útok Nezvěstic skončil střelou, kterou úspěšně zlikvidoval náš brankář a závěrečných třicet sekund jsme dohráli v útočné třetině. Z Nezvěstic si tak odvážíme dva důležité body a nadále vedeme oblastní přebor bez ztráty bodu.

Sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, J. Stoklasa, J. Vondrášek, M. Hejra, D. Franěk - P. Šourek, J. Zemek, J. Pičman, R. Stöckl,

P. Melichar

Branky: P. Melichar 10, P. Šourek 8 a R. Stöckl 2 - Havlíček O. 11, Soukup 7 a Kašpar 1