Nezvěstice B - Rožmitál 23:18 (11:9)

25.05.2014 20:40

K předposlednímu venkovnímu zápasu této sezony jsme nastoupili 25. května 2014 v Nezvěsticích proti místnímu B týmu. Vstup do utkání vyšel lépe domácím, ve čtvrté minutě jsme prohrávali 0:2 a v osmé 1:4. Domácí si po celý první poločas udržovali dvou až tříbrankový náskok, jediný světlý okamžik prvního poločasu pro nás nastal ve 24. minutě, když jsme snížili na rozdíl jedné branky.

Na začátku druhého poločasu jsme znova snížili na jednobrankový rozdíl, domácí ale odpověděli vstřelením tří branek v řadě a rázem jsme prohrávali 10:14. Celý druhý poločas naše obrana nedokázala najít recept na útočnou hru Nezvěstic. Za druhých třicet minut se nám podařilo získat pouze dva míče. V utkání jsme na konec prohráli 18:23.

Sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, J. Vondrášek, J. Stoklasa, M. Hejra, D. Franěk - P. Šourek, R. Stöckl, J. Zemek, J. Pičman, J. Pazderník

Branky: P. Šourek 11, J. Pičman 4,  J. Zemek 2 a R. Stöckl 1 - za domácí: Dobiáš 10, Svatoš 9, Havlíček 2 a Hach 2