Nýřany B - Rožmitál 16:19 (9:11)

25.08.2013 14:12

K prvnímu zápasu sezóny 2013/2014 jsme odcestovali do Nýřan. Vstup do utkání, které se hrálo 25. srpna 2013, vyšel lépe nám. Vedli jsme 1:0, 2:1 a v desáté  minutě 4:2. Pak si naše obrana ale vybrala slabší chvilku a domácí během čtyř minut výsledek otočili a ve čtrnácté minutě jsme prohrávali 4:5. Nekoncentrovanost naší obrany naštěstí netrvala dlouho, neboť během dalších třinácti minut povolila nýřanským útočníkům vstřelit pouze jednu branku a vzhledem k tomu, že naši útočníci šance proměňovali, tak jsme ve dvacáté šesté minutě vedli 10:6. Závěr první půle nám ale nevyšel, po zbytečných ztrátách v útoku domácí ještě snížili na poločasových 9:11.

Hned z prvního útoku ve druhém poločase domácí snížili dokonce na rozdíl jediné branky. Pak naše obrana včetně brankáře dlouho nedovolila nýřanským útočníkům vstřelit gól, našemu útoku se i nadále dařilo, a tak jsme v desáté  minutě vedli 15:10. Ve dvacáté třetí minutě jsme zvyšovali na rozdíl šesti branek a vedli jsme 19:13. To ale už byla z naší strany poslední branka zápasu, v závěru jsme ještě inkasovali dvě branky z pokutových hodů a jednu ze hry. V utkání jsme zvítězili 19:16.

Sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, J. Stoklasa, M. Hejra, Z. Sadílek, J. Vondrášek - P. Melichar, R. Stöckl, J. Pičman, J. Zemek, P. Šourek

Branky: Petr Šourek 12, Petr Melichar 4 a Roman Stöckl 3 - za domácí: Špirk 6, Bartovksý 4, Wisura 3, Tausche 2 a Faifr A. 1