Nýřany B - Rožmitál 22:15 (14:5)

07.09.2014 15:52

K prvnímu venkovnímu zápasu nové sezony Oblastního přeboru Západočeského kraje v národní házené jsme v neděli 7. září 2014 brzy ráno zajížděli do Nýřan. Vstup do utkání vyšel lépe domácím, kteří už ve čtvrté minutě vedli 3:0. Nám se podařilo s následného útoku snížit na 1:3, domácí ale odpověděli vstřelením dalších  tří branek a tak jsme v deváté minutě prohrávali 1:6. Naše obrana si nedokázala poradit s útočnou hrou soupeře, nepomohly ani změny v sestavě. Náš útok se přes dobře hrající obranu Nýřanských těžko prosazoval, a když se to už podařilo, tak chyběla přesnost v zakončení. V 18. minutě jsme snížili na 4.7, další naše branka ale padla až ve 29. minutě, do té chvíle stříleli branky pouze domácí. První poločas jsme prohráli hrozivým skóre 5:14.

Ve druhém poločase, který jsme vyhráli 10:8, jsme sice už byli domácímu týmu  vyrovnaným soupeřem, brankové manko z prvního poločasu se nám ale smazat nepodařilo. Utkání jsme na konec prohráli pro nás ještě "přijatelným" výsledkem 15:22.

Sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, J. Vondrášek, J. Stoklasa, M. Hejra, D. Franěk - P. Šourek, R. Stöckl, E. Trefný, J. Pazderník

Branky: P. Šourek 8, J. Pazderník 4 a R. Stöckl 3, - za domácí: Špirk 11, Wisura 5, Brada 4, Gabriel 2