Po hrozícím debaklu jsme dosáhli přijatelného výsledku

05.07.2013 21:49

V rámci soustředění nejlepších juniorů České republiky v Rožmitále pod Třemšínem byl na hřišti ve Starém Rožmitále 5. července 2013 sehrán přátelský zápas mezi domácím TJ Spartakem Rožmitál a juniorským výběrem v národní házené.

Naši borci nastoupili v oslabené sestavě a bylo to na jejich výkonu znát, i když nemůžeme juniory podceňovat, neboť hráli velmi dobře. První poločas pro nás skončil debaklem 7:13 a přispěl k tomu, že dost diváků z jinak velmi dobře navštíveného utkání po poločase za krásného počasí odešlo do hospody U splavu nebo na procházku.

Ve druhé půli jsme se sebrali a stali jsme se mladému soupeři rovnocenným partnerem. Druhou třicetiminutovku jsme prohráli jen o dvě branky 11:13. Celkově jsme tedy utkání prohráli 18:26.

V neděli 6. července 2013 dopoledne od půl desáté se ve Starém Rožmitále můžeme těšit na dvě utkání Čechy – Morava, nejdříve juniorek a poté hned juniorů.

I když to byl přátelský zápas, hrálo se pěkně zostra.

Brankáři juniorů to nejen pěkně luftovalo, ale hlavně dobře chytalo.