Po utkání v Nezvěsticích si naši házenkáři napravili reputaci

26.04.2015 12:09

AKTUALIZOVÁNO v 13.18 a 15.15 hod.

Ve čtvrtém jarním kole Oblastního přeboru Západočeského kraje v národní házené porazil 26. dubna 2015 Spartak Rožmitál na domácím hřišti ve Starém Rožmitále mužstvo Oseka 18:9 po poločase 12:3.

Po nevydařeném utkání včera v Nezvěsticích, kde jsme nečekaně utrpěli prohru, byli diváci zvědavi, jak si naši hráči poradí s předposledním týmem tabulky. Bez účasti Petra Melichara, který v utkání s béčkem Nýřan utrpěl výron kotníku, a Jiřího Stoklasy, jenž má dokonce zlomenou ruku, nakonec Rožmitál svého soupeře deklasoval. Hlavně v prvním poločase jsme měli navrch, ve druhém, který skončil nerozhodně, už to bylo horší. Hrálo se před slušnou návštěvou, kterou neodradil ani příležitostný aprílový deštík. Do sestavy se po vleklém zranění ze začátklu podzimu vrátil Jakub Pazderník.

Další zápas hrajeme 3. května ve Stupně, které je na třetím místě hned za námi a pak doma 17. května proti béčku Ejpovic.

Podrobnou reportáž z dnešního utkání najdete v rubrice Házenkáři.