Podzimní část přeboru v národní házené zakončil Rožmitál vítězstvím

26.10.2014 18:50

AKTUALIZOVÁNO v 19.55 a 20.37 hod.

Na umělém trávníku a při umělém osvětlení sehráli házenkáři Spartaku Rožmitál v neděli 26. října 2014 v Blovicích poslední zápas podzimní části Oblastního přeboru Západočeského kraje v národní házené. Za typicky sychravého podzimního počasí porazili domácí TJ Sokol 18:15 po poločase 9:5. První minuty prvního poločasu byly zcela vyrovnané, až ke konci půle si naši vydobyli čtyřbrankový náskok, ke kterému přispěl i nádherný brejk Romana Stöckla (viz první snímek).

Ve druhém poločase jsme se museli chvílemi bát o výsledek, hra byla rozháraná, mrazivý vzduch prořezávaly hlasité povely našeho hrajícího trenéra, které se ovšem nelíbily domácímu publiku. Časem se k nim přidal ještě hlahol domácích i našich hráčů včetně střídačky. Vzrušenou atmosféru jsme se snažili uklidnit oddechovým časem. Minutová porada pomohla a výborný výsledek jsme udrželi.

Rožmitál tedy na podzim devětkrát vyhrál, jednou remizoval a jednou prohrál. Přes zimu setrváme na výborném druhém místě za béčkem Nýřan.

Podrobnosti ze zápasu najdete v rubrice Házenkáři.