Přeštice B – Rožmitál 17:12 (10:7)

22.05.2016 21:45

V rámci 19. kola Západočeského oblastního přeboru zavítali naši házenkáři na půdu druhého celku soutěže, týmu Přeštic B. V případě výhry jsme tři kola před konce soutěže mohli slavit první místo v přeboru, bohužel se tak nestalo.

V úvodu zápasu se nám dařilo, ve druhé minutě jsme vedli 2:1, v desáté minutě 4:2. Následujících deset minut se ale náš útok nedokázal prosadit, trápili jsme se zejména nepřesnými přihrávkami. Domácí za tu dobu dokázali vstřelit pět branek a tak jsem ve 20. minutě prohrávali 4:7. V závěru poločasu se nám sice podařilo snížit na rozdíl dvou branek, domácí ale po vypršení hrací doby proměnili trestný hod, první poločas jsme tedy prohráli 7:10.

O tom, že si z Přeštic žádné body neodvezeme, rozhodli domácí hned v úvodu druhého poločasu. Přeštičtí svoje příležitosti ke vstřelení branky bez problémů proměňovali, náš útok se opět trápil nepřesnými přihrávkami, kterých jsme za celý zápas nakonec zaznamenali dvaadvacet. Ve čtrnácté minutě jsme prohrávali 15:10, v devatenácté 17:10. Domácí útok se už do konce zápasu sice neprosadil, my jsme ale za posledních deset minut vstřelili pouze dvě branky a v Přešticích jsme tak prohráli 12:17.

Sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, J. Stoklasa, D. Franěk, J. Vondrášek - J. Pičman, J. Zemek, R. Stöckl, P. Melichar, J. Pazderník

Branky: R. Stöckl 4, J. Pičman 4, P. Melichar 2, J. Zemek 1 a J. Pazderník 1 - za domácí: Tušek 7, Hájek 6, Moravec 3 a Ausberger 1

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode