Přeštice B - Rožmitál 17:16 (7:6)

08.05.2012 19:29

V neděli 6. května 2012 odpoledne jsme odehráli mistrovské utkání v Přešticích. Hned z první střely soupeře jsme inkasovali branku, podařilo se nám ale otočit a v sedmé minutě jsme vedli 3:1. Soupeř však vyrovnal a do konce prvního poločasu jsme stále dotahovali jednobrankovou ztrátu. V závěru poločasu jsme útočili a měli jsme tak možnost jít do vedení. Špatnou rozehrávkou rohu jsme ale soupeři "založili" rychlý brejk, který Přeštičtí využili a poločas jsme prohráli 6:7.
Na začátku druhého poločasu si soupeř vypracoval tříbrankový náskok. V šesté minutě jsme prohrávali 6:9. Až do dvacáté minuty si Přeštice udržovali dvou až tříbrankový náskok. Ten se nám podařilo smazat a ve 26. minutě jsme se ujali vedení 16:15. O vítězství jsme se ale v závěru zápasu připravili sami, když jsme se jak v útoku, tak i v obraně dopustili technických chyb. Přeštice zápas otočili brankami ve 29. a 30. minutě. Utkání jsme tak prohráli 16:17.
Sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, M. Hejra, J. Vondrášek - R. Stöckl, P. Šourek, J. Zemek, J. Pičman.
Branky: Stöckl 8, Šourek 6 a Zemek 2 - za domácí: Tušek 10, Kydlíček 3, Jeslínek 3 a Novák 1.