Přeštice B – Rožmitál 22:20 (14:11)

07.06.2015 20:18

K poslednímu venkovnímu utkání sezóny 2014/2015, které se hrálo 7. června 2015, jsme odjížděli, v porovnání s předchozími zápasy, v kompletní sestavě. Do útoku se vrátil uzdravený Petr Melichar a počet obránců narostl na pět. Ovšem na naší hře, zejména v obraně, to moc znát nebylo. Celý zápas, zejména ale v prvním poločase, si naše obrana nedokázala poradit s útočnou hrou soupeře, který se prosazoval hlavně z trestných hodů. Domácí se hned v úvodu prvního poločasu ujali vedení 2:0, my jsme vyrovnali v sedmé minutě na 2:2. Až do třinácté minuty, kdy jsme prohrávali 5:6, jsme stále dotahovali jednobrankovou ztrátu. Ale po dvou rychlých brejcích soupeře jsme již prohrávali 5:8. Tříbrankový rozdíl vydržel až do konce prvního poločasu.

Ve třetí minutě druhého poločasu jsme prohrávali 14:16, pak ale přišel střelecký výpadek, domácí toho využili k navýšení brankového rozdílu a v minutě třinácté jsme prohrávali už 14:20. Teprve poté se konečně probudila naše obrana, do konce zápasu sice dovolila domácím vstřelit pouze dvě branky, ale na více než snížení brankového rozdílu to z naší strany nestačilo. V Přešticích jsme nakonec prohráli 20:22.

Již před tímto víkendovým kolem bylo jisté, že vítězem letošního ročníku oblastního přeboru  bude celek Nýřan B. V posledním kole, kdy se v domácím zápase proti Blovicím rozloučíme s tímto soutěžním ročníkem, svedeme na dálku souboj o celkové druhé místo v tabulce s týmem Stupna.

Sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, J. Vondrášek, M. Hejra, Z. Sadílek - P. Šourek, R. Stöckl, J. Pičman, P. Melichar, J. Zemek

Branky: P. Šourek 12, P. Melichar 4, R. Stöckl 2, J. Pičman 1 a J. Zemek 1 - za domácí: Tušek 10, Hájek 8, Moravec 3, Kalčík 1

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode