Příchovice B – Rožmitál 18:18 (12:9)

24.05.2015 22:14

Utkání 24. května 2015 v Příchovicích zahájili lépe domácí, kteří hned z prvního útoku vstřelili gól. Ve třetí minutě jsme vyrovnali na 1:1, v minutě šesté byl stav 2:2. V následujících minutách ztratili naši útočníci nepřesnými přihrávkami několik míčů, domácí toho využili a v deváté  minutě jsme prohrávali 2:5. Naše obrana si nedokázala poradit s útočnou hrou soupeře, útočníci domácích se prosazovali zejména střelbou z krajů brankoviště. Po celý zbytek prvního poločasu jsme stále dotahovali dvou až tříbrankový rozdíl. První poločas jsme prohráli 9:12.

Ve čtvrté minutě druhého poločasu jsme snížili na rozdíl dvou branek. V sedmé minutě jsme prohrávali už jen o gól 13:14. V patnácté minutě jsme ale opět prohrávali o tři branky, ve 20. minutě ale znovu jen o gól. Vyrovnat na 18:18 se nám podařilo ve dvacáté deváté minutě. Následně měli domácí devadesát vteřin  na to, aby strhli vítězství na svoji stranu. To se jim ale nepodařilo, nic na tom nezměnil ani trestný hod nařízený po uplynutí hrací doby, který domácí neproměnili.

Sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, M. Hejra - P. Šourek, R. Stöckl, J. Pičman, J. Pazderník

Branky: P. Šourek 8, J. Pičman 7 a R. Stöckl  3 - za domácí: Nový 8, Sedláček 6, Nohava 2, Weinfurt 1, Kříž 1