Příchovice B – Rožmitál 22:24 (12:12)

03.04.2016 20:42

První utkání jarní části sezony 2015/2016 jsme odehráli 3. dubna 2016 v Příchovicích. Vstup do utkání nám vyšel na výbornou, po čtyřech minutách hry jsme vedli 3:0. Domácí z následných dvou útoků snížili na rozdíl jedné branky a tak v šesté minutě byl stav 2:3. Až do 16. minuty jsme si udržovali jedno až dvoubrankový náskok, v 19. minutě jsme zase vedli o tři branky, stav byl 9:6. Pak se přestalo dařit naší obraně, čehož domácí využili a do konce poločasu stihli vyrovnat na 12:12. A to ještě náš brankář dokázal úspěšně zlikvidovat dva pokutové hody.

Druhý poločas zahajovali Příchovičtí a ve druhé minutě se poprvé v zápase dostali do vedení o jednu branku. Stejná situace se opakovala ještě v šesté minutě, pak se ale třikrát v řadě dokázal prosadit náš útok a tak jsme v 11. minutě vedli 16:14. V podstatě až do konce zápasu jsme si náskok udržovali, vždy když se domácím podařilo snížit na rozdíl jedné branky, náš útok také hned odpověděl trefou do černého.

Vítězství znamená, že jsme si v čele tabulky udrželi minimálně stále čtyřbodový náskok.

Naši nastoupili v sestavě: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, J. Stoklasa, D. Franěk - P. Šourek, J. Zemek, J. Pazderník, R. Stöckl, P. Melichar

Branky stříleli: P. Šourek 13, R. Stöckl 6 a P. Melichar 5 - za domácí: Nový 11, Frána 6, Šilhavý 4, Kříž 1