Příchovice - Rožmitál 22:17 (10:8)

19.05.2013 18:09

V neděli 19. května 2013 jsme odehráli předposlední venkovní utkání, zajížděli jsme do Příchovic. S domácími jsme drželi krok do sedmé minuty, kdy byl stav 3:3. Ve třinácté minutě jsme prohrávali o dvě branky 3:5. Dvoubrankovou ztrátu se nám podařilo vymazat ve 24. minutě, kdy byl stav 8:8. Do konce poločasu jsme už neskórovali, neproměnili jsme bohužel ani pokutový hod nařízený v samém závěru. Poločas jsme tak prohráli o dvě branky 8:10.

Hned v úvodu druhého poločasu jsme vyrovnali a ve čtvrté minutě byl stav 10:10. Až do šestnácté minuty jsme neustále dotahovali jedno až dvoubrankovou ztrátu. Pak jsme ale v útoku neproměnili několik vyložených šancí včetně nastřelených tyčí a domácí toho využili k získání rozhodujícího náskoku. Ve 23. minutě jsme tak prohrávali o pět branek 15:20. V závěru zápasu padly na obou stranách ještě dvě branky. Celé utkání jsme tedy prohráli 17:22.

Sestava:D. Sadílek, M. Leiterman - D. Franěk, J. Stoklasa, J. Vondrášek, P. Blažek, Z. Sadílek - P. Melichar, R. Stöckl, J. Pičman, P. Šourek, J. Zemek

Branky: P. Šourek 12, P. Melichar 3, R. Stöckl 2 - za domácí: Nohavec 8, Nohava 8, Hošťálek 6