Přípravka vybojovala bronz

20.05.2018 12:25

Včera se přípravka TJ Spartak Rožmitál v národní házené účastnila turnaje v Litohlavech. Na turnaj bylo přihlášeno jedenáct týmů, které byly rozděleny do dvou skupin. První tři týmy z každé skupiny postupovaly do bojů o medaile. Hrací doba byla dvanáct minut.

Na turnaji jsme se museli obejít bez Davida Pospíšila, který se zranil na pátečním tréninku. Místo něj nastoupil ke svému prvnímu turnaji Patrik Metlička. V prvních čtyřech zápasech v základní skupině jsme naše soupeře převálcovali rozdílem třídy. Porazili jsme Příchovice 8:1, Kyšice A 9:0, Plzeň-Újezd 10:1 a Přeštice A 11:4. V posledním zápase ve skupině jsme však podlehli domácím Litohlavům 3:8.

Z druhého místa jsme tak postoupili do skupiny o 1. až 6. místo. Zde byl prvním naším soupeřem celek Ejpovic A, který jsme porazili 6:1. Ve druhém zápase jsme prohráli s Kyšicemi B 1:7. Právě v tomto duelu a stejně tak i v utkání proti Litohlavům byla citelně znát ztráta zraněného Davida Pospíšila. Zbytek týmu ale zabral a v posledním zápase skupiny, který byl zároveň soubojem o bronzové medaile, nedal žádnou šanci Dobřívu, který jsme porazili 5:0.

Naše sestava a branky: Jakub Hofman - Tomáš Blažek (21 branek), Kryštof Karlík (22), Tomáš Horák, Patrik Metlička, Patrik Španihel (10)

  

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode