Prohra, která se čekala

27.05.2018 13:52

AKTUALIZOVÁNO v 18.51 hod. a 28. 5. v 11.05 hod.

Dnes před polednem nastoupili národní házenkáři Spartaku Rožmitál k druholigovému střetnutí v Praze - Čakovicích proti místní Avii. Čakovičtí, kteří vloni sestoupili z I. ligy, v dosavadních šestnácti kolech nepoznali hořkost porážky a suverénně směřují k návratu do nejvyšší soutěže.

Už vloni na podzim, kdy jsme se s Čakovicemi střetli doma, jsme jasně prohráli 14:26 a tak i dnes se očekávalo, že se žádný zázrak nestane. Rožmitál dnes s Avií prohrál 12:25 po poločase 8:11. Výsledek první půle naznačuje, že naši chlapci byli domácím prvních třicet minut důstojným soupeřem, druhý poločas nás ale Čakovičtí uběhali.

Naše sestava: D. Sadílek - P. Blažek, D. Franěk, M. Hejra, J. Vondrášek - T. Fous, P. Šourek, J. Pazderník, J. Pičman

Naše branky: J. Pazderník 6, J. Pičman 5 a Šourek 1

V rubrice Házenkáři najdete reportáž z utkání i tabulku soutěže po dnešním 17. kole.