Rožmitál - Blovice 12:9 (8:5)

14.06.2015 10:56

V utkání posledního kola soutěžního ročníku 2014/2015 Oblastního přeboru Západočeského kraje v národní házené porazil Spartak Rožmitál Sokol Blovice na svém hřišti ve Starém Rožmitále 12:9.

Utkání, které se hrálo 13. června 2015 v rámci slavnostního otevření zrekonstruovaného a zmodernizovaného sportovního areálu u Vlčavy, poznamenal bohužel vytrvalý déšť. Byť teplé, ale přesto nepříznivé počasí, bylo také příčinou neobvykle nízkého počtu vstřelených branek. Zvláště ve druhém poločase mělo na tři sta diváků jen malou možnost si zakřičet góóól.

Naši hráči střídali lepší chvilky s těmi horšími a na konci prvního a na začátku druhého poločasu nám dokonale odešli útočníci neznámo kam. Blovičtí tak měli možnost zkorigovat pro ně rychle narůstající ztrátu ze začátku zápasu, kdy jsme vedli až o pět branek.

Přesto duel vedený v rytířském duchu za řízení rozhodčího Václava Hajžmana, skončil naší výhrou, která nám už před dnešními ostatními zápasu přeboru zajistila druhé místo v konečné tabulce.

Naši nastoupili v sestavě: D. Sadílek, M. Leiterman – P. Blažek, D. Franěk, J. Vondrášek, M. Hejra, Z. Sadílek, J. Stoklasa – P. Šourek, R. Stöckl, J. Pičman, P. Melichar, J. Pazderník

Góly nastříleli R. Stöckl, P. Šourek a P. Melichar 1, za hosty Říha 3, Škala 2, Synáč J. 2 a Synáč P. 1.