Rožmitál – Čakovice 14:26 (7:13)

24.09.2017 22:01

Dnes dopoledne se ve sportovním areálu ve Starém Rožmitále poprvé v historii rožmitálské národní házené střetl domácí Spartak s Avií Čakovice. Jestliže někdo potají doufal, že se dočkáme překvapení v podobě výhry našeho týmu, musel být zklamán. Na druhou stranu je však nutno vědět, že naši hráči ještě předloni hráli v oblastním přeboru a Čakovičtí ještě na jaře I. ligu. Čakovice, poté co z I. ligy sestoupily, jsou teď suverénem druhé nejvyšší soutěže a mají největší naději na návrat mezi elitu.

Naši hráči se snažili ze všech sil, ale dneska byl soupeř nad očekávání silný. Nic se však neděje, už nadcházející sobotu a neděli si můžeme, opět ve Starém Rožmitále, napravit reputaci. Hlavně, aby dnešní porážka nezanechala u našich házenkářů stopy v psychice.

Naše sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, J. Stoklasa, M. Hejra, J. Vondrášek, J. Hrdina - P. Šourek, R. Stöckl, P. Melichar, J. Pazderník, J. Pičman

Branky:P.  Melichar 5, R. Stöckl 5, P. Šourek 2, J. Pazderník 1 a J. Pičman 1 - za hosty: Duchek 9, Jahoda 7, Šimáček 5, Hora 2, Vejvoda 2, Šimek 1

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode