Rožmitál – Dobřív 20:10 (12:7)

08.04.2013 06:10

V prvním zápase jarní části Oblastní soutěže Západočeského kraje hostili v neděli 7. dubna 2013  naši národní házenkáři TJ Spartak Rožmitál mužstvo Sokolu Dobřív. Za mrazivého počasí a drobného sněžení jsme soupeře porazili výrazným rozdílem 20 : 10.

Vstup do utkání, do kterého jsme nastoupili v nových, slušivých dresech, vyšel lépe nám a v páté minutě jsme vedli už 3:1. Hostům se ovšem podařilo vyrovnat, nám se pak šňůrou čtyř branek podařilo získat vedení 7:3. Do konce poločasu jsme si pak udržovali pětibrankový náskok. Druhý poločas utkání probíhal čistě v naší režii, hosté se nezmohli na téměř žádný odpor. V utkání jsme zvítězili rozdílem třídy 20:10.

Sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - P. Blažek, D. Franěk, M. Hejra, J. Stoklasa, J. Vondrášek - P. Melichar, R. Stöckl, J. Zemek, P. Šourek, J. Pazderník

Branky: Šourek 11, Stöckl 5, Pazderník 4. Za hosty: Kalivoda 8, Kraft 2. Rozhodčí: Zdeněk Hejl.

K výbornému výsledku přispěli nejen všichni hráči základního kádru, ale i dorostenci, kteří byli trenérem nasazováni ve druhém poločase. Nesmíme také zapomenout na diváky, jichž se i přes nepřízeň počasí sešlo opravdu hodně.

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode