Rožmitál - Ejpovice B 16:13 (8:5)

01.05.2013 07:01

V neděli 28. dubna 2013 jsme na domácím hřišti hostili tým Ejpovic B. Hosté první branku vstřelili až v patnácté minutě, když snižovali na 1:6. Do té doby hrála prim naše obrana a náš útok. Ve dvacáté třetí minutě jsme vedli 8:3, ale po zbytek poločasu jsme se již bohužel neprosadili. Toho soupeř využil a snížil na poločasových 8:5 v náš prospěch.

Na začátku druhého poločasu jsme vstřelili dvě branky a vedli jsme rozdílem pěti gólů. Pak si střelecký výpadek vybrali naši útočníci a Ejpovice v patnácté minutě snižovali na 8:11. Závěr zápasu byl sice vyrovnaný, ale i nadále jsme si udržovali tří až čtyřbrankový náskok. V zápase jsme nakonec zvítězili 16:13.

Sestava: D. Sadílek, M. Leiterman - D. Franěk, J. Stoklasa, J. Vondrášek, Z. Sadílek, P. Blažek - P. Melichar, R. Stöckl, J. Zemek, P. Šourek, J. Pičman, J. Pazderník

Branky: P. Šourek 8, P. Melichar 4, R. Stöckl 4 - za hosty: Stašek 5, Martínek L. 4, Cingroš 3, Martínek P. 1